KALICI BİNA

ÇÖZÜMLERİ

HIZLI YAPIM

SİSTEMLERİ

ANAHTAR TESLİM

YAPI ÜRETİMİ

MÜŞTERİYE ÖZEL

ÇÖZÜMLER

EKONOMİK, HIZLI VE GÜVENLİ

BİNA SİSTEMLERİ

KALİTELİ VE TEKNOLOJİK

BİNA SİSTEMLERİ

APCON®, Pekintaş Grubu’nun 60 yıllık deneyimi ve 40 yıllık prefabrikasyon geçmişi ile, çelik prefabrike yapı sistemleri konusunda hizmet vermektedir. APCON®; prefabrike panel bina, konteyner, çelik bina, modüler ve taşınabilir yapılar, hafif çelik binalar başta olmak üzere çelik prefabrikasyon endüstrisinde geniş bir ürün yelpazesindeki kalıcı, yarı kalıcı ve geçici bina imalatlarını; Türkiye ve çevresindeki üç kıta başta olmak üzere tüm dünyaya sevk etmektedir.

Fabrikamız, Türkiye’nin başlıca ticaret yolu olan Ankara ve İstanbul güzergahı üzerinde, Düzce’de konumlanmakta olup; üretimini 100.000 m² açık ve 35.000 m² kapalı alana sahip tesislerde ileri teknoloji ile donatılmış makine parkı ve üretim prosesleri ile gerçekleştirmektedir.

APCON® müşterisinin talebi doğrultusunda, müşteriye özel olarak ürettiği ürünlerini, tekliflendirme aşamasından kabul aşamasına kadar tek kaynaktan tüm ihtiyaçların karşılanması esasına göre ele alır. Bu şekilde tüm müşterilerimiz ihtiyaç duydukları yapıları, tek bir firma ile muhatap olarak, birebir taleplerine uygun şekilde ve tam da talep ettikleri zamanda teslim alırlar.

30.05.2017
Başarılı bir fuar organizasyonunu sizlerle paylaşmaktan onur duyuyoruz. 40. YAPI FUARI TURKEY BUILD İSTANBUL 2017
Haberler
14.04.2017
23-27 Mayıs tarihleri arasında Yapı Turkeybuild İstanbul’daki standımıza bekliyoruz.
Haberler
15.03.2017
Pekintaş Grubu, çelik prefabrikasyon operasyonlarını yürütecek yeni firması APCON İnşaat Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kuruluşunu bildirmekten gurur duyar.
Haberler
 
©2017 APCON, Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım:Orfe Tasarım Ofisi